ЄБРР надасть Києву 140 млн євро на закриття малих котелень

Європейський банк реконструкції та розвитку має намір надати комунальному підприємству “Київтеплоенерго” на модернізацію інфраструктури централізованого теплопостачання у тому числі і на закриття дрібних котелень кредит у сумі 140 млн євро.

ЄБРР надасть українській столиці позику в рамках програми “Зелені міста”, передає “Енергетичний фронт“.

Зокрема, проект передбачає закриття 45 з 200 дрібних котелень, якими володіє підприємство, заміну конденсаційного теплообмінника на малому блоці ТЕЦ-5 та встановлення нових генеруючих потужностей на ТЕЦ-6.

Як зазначено на сайті міжнародного банку, затвердження проекту, який буде спрямований на забезпечення стійкої та ефективної роботи ТЕЦ і котелень Києва, підвищення надійності та якості теплопостачання та гарячого водопостачання, заплановано на 27 травня.

“Київтеплоенерго” залучить кредит на модернізацію муніципальної системи теплопостачання з трирічним пільговим періодом кредитування.

ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. З початку своєї діяльності в країні в 1993 році банк профінансував 445 проектів на загальну суму в майже EUR14,6 млрд.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram