Наливайченко

Парламентська ТСК виявила участь НКРЕКП в корупційній схемі, – нардеп

Національне антикорупційне бюро розслідує участь керівництва Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) в схемі поставок електроенергії для потреб державної компанії «Укрзалізниця» за завищеними цінами, яка завдала держкомпанії збитків на 1,944 мільярда гривень. Саме такі зловживання виявила парламентська ТСК.

Про це повідомив народний депутат Валентин Наливайченко на своїй сторінці у  Facebook з посиланням на інформацію НАБУ.

«Наша ТСК отримала повідомлення від НАБУ про розслідування однієї з корупційних схем НКРЕКП, авторами якої є найвищі посадовці комісії. Мова йде про корупційну оборудку щодо завищення цін на електроенергію для державних підприємств, яку наша ТСК викрила минулого року. Жертвою цих махінацій стала державна компанія «Укрзалізниця», – повідомив нардеп.

За словами Наливайченка, підтверджений детективами НАБУ розмір збитків держкомпанії від цієї схеми за 2019 рік і 9 місяців 2020 року склав 1,944 мільярда гривень.

«Зараз детективи НАБУ проводять обшуки й допити основних фігурантів справи. Розпочаті НАБУ й СБУ розслідування корупційних зловживань сьогоднішнього складу регулятора мають бути закінчені, а підозрювані повинні сісти на лаву підсудних», – підсумував Наливайченко.

Нардеп наполягає, що ці докази корумпованості НКРЕКП доводять необхідность термінового перезавантаження регулятора.  Також він нагадав, що в березні ТСК отримала інформацію від СБУ про активізацію розслідування махінацій компанії голови НКРЕКП «Трест Київелектромонтаж» під час отримання коштів від комунального підприємства «Київміськсвітло».

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram