Через суд хочуть визнати некомпетентним весь склад енергетичного регулятора

До Окружного адміністративного суду Києва надійшов позов, яким просять визнати відсутність компетенції у чинного складу Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Про це повідомляє пресслужба суду.

Зокрема позивач вказує, що повноваження чотирьох із семи членів НКРЕКП не є чинними з 1 лютого 2020 року. На його думку, це має наслідком визначення всієї комісії такою, що не має відповідної компетенції.

Наразі суд вирішує, чи відкрити провадження в цій адміністративній справі.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський своїм указом затвердив схему ротації членів НКРЕКП. Згідно з документом, Олена Антонова підпадає під ротацію членів НКРЕКП до 1 липня 2020 року. Під ротацією мається на увазі звільнення члена Нацкомісії. Наступною під ротацію до 1 липня 2021 року підпадає колишня голова регулятора Оксана Кривенко.

Ротація застосовується до членів НКРЕКП Олексія Магди (до 2023 року) та до Ольги Бабій та Дмитра Коваленка (до 2024 року), до 1 липня 2025 року ротація застосовується до членів НКРЕКП Руслана Кайдаша та теперішнього голови НКРЕКП Валерія Тарасюка.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram