Укргазвидобування

Вітренко заявив, що не знає про стратегію нарощування видобутку «Тризуб»

Збільшення видобутку газу можливе лише за умови залучення стратегічних іноземних інвесторів

Про це в інтерв’ю HB Бізнес заявив глава правління компанії Юрій Вітренко.

«Є певні політичні очікування зростання видобутку. Можливо не в цьому році, але найближчим часом. Я поки не готовий вже на посаді керівника Нафтогазу озвучувати конкретні плани з приводу видобутку. Ми на них зараз ще раз дивимося», – зазначив він.

Що стосується стратегії нарощування видобутку під умовною назвою «Тризуб», презентованої на початку 2020 року тодішнім главою інтегрованого газового бізнесу НАК Андрієм Фаворовим, Вітренко зазначив, що з нею не знайомий.

«Я такий офіційної стратегії у нас не знаю, якщо чесно. Я бачив якісь презентації, але стратегії, які у мене лежать на столі, там назва “Тризуб” не звучить», – сказав глава правління НАК« Нафтогаз України ».

На його думку, для збільшення видобутку національної компанії потрубно стати в більшій мірі платформою для залучення стратегічних іноземних інвесторів.

«Тому що у них доступ до капіталу. Це довші і дешевші гроші. У них більше досвіду управлінського, в тому числі в роботі з новими технологіями. Є речі, де ми іноді безнадійно відстали, і немає проблем в цьому зізнатися. Давайте працювати з тими, хто має доступ до капіталу, має технології, має управлінські ноу-хау», – заявив Юрій Вітренко.

Програма з нарощування видобутку природного газу , яку в лютому 2020 року представив генеральний директор «Укргазвидобування» Андрій Фаворов, складалася з трьох основних напрямків: видобуток природного газу з глибших покладів, видобуток сланцевих порід газу і розробка шельфу Чорного моря на вуглеводневому ділянці «Дельфін».

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram