В СБУ заявили, що не відкривали справу проти Нафтогазу після аудиту

Служба безпеки України заявила, що не відкривала провадження проти «Нафтогазу» після аудиту,  який виявив порушення на понад 200 мдрд гривень.

Про це йдеться у відповіді СБУ на запит «Радіо Свобода».

«За результатами розгляду матеріалів ревізії вказаного вами акціонерного товариства, надісланих Державною аудиторською службою на адресу СБ України слідчими органів безпеки кримінальні провадження не реєструвалися», – заявили в СБУ.

Раніше повідомлялося, що Державна аудиторська служба направила матеріали перевірки НАК «Нафтогаз України» до Головного управління контррозвідки Служби безпеки України в сфері економіки для розгляду і прийняття необхідного рішення.

У висновках аудиторів, які проводили ревізію НАК, йдеться про недоліки і фінансові порушення більш ніж на 225 млрд гривень, через що державний бюджет зазнав втрат на суму 75 млрд гривень.

Пізніше в НАК «Нафтогаз» заявили, що стурбовані результатами перевірки Державної аудиторської служби з приводу прямих втрат компанії на 75 млрд грн через фінансові порушення, однак заперечують проти окремих висновків аудиторів, зокрема, про несвоєчасну виплату дивідендів.

Після чого голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв повідомив, що отримав повідомлення про порушення кримінального провадження за фактом діяльності керівництва компанії.

Читайте нас в Telegram: ⚡️ Енергетичний фронт

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram