Уряд призначив новий склад правління “Нафтогазу” – ЗМІ

Також Кабмін взяв на себе повноваження наглядової ради “Нафтогазу”

Кабінет міністрів України призначив новий склад правління НАК “Нафтогаз України”.

Про це пише РБК-Україна.

Зокрема, Кабмін припинив повноваження членів правління НАК “Нафтогаз України” Сергія Переломи і Ярослава Теклюка.

Кабмін обрав членами правління “Нафтогазу” Маврикія Калугіна, радника голови правління з питань видобутку газу; Владислава Воловика, радника голови правління; Олену Бойченко, директора з управління персоналом і соціальної політики “Групи Нафтогаз”; Романа Чумака, голову казначейських операцій “Групи Нафтогаз” – начальника казначейського департаменту.

Кабмін на своєму засіданні також звільнив трьох членів наглядової ради компанії від держави – Юлію Свириденко, Наталію Бойко та Юлію Ковалів. Таким чином уряд, як єдиний акціонер, отримав право виконувати функції наглядової ради. Після цього Кабмін вніс зміни до складу правління, звільнивши двох членів, які там залишалися, і призначивши чотирьох.

Нагадаємо, головний виконавчий директор “Нафтогазу” Отто Ватерландер підтвердив, що написав листа наглядовій раді компанії, у якому зазначив, що “більше не відчуває, що може працювати ефективно” і має намір піти з компанії. Аналогічний лист направив інший член правління, Петер ван Дріл. Разом з тим, Ватерландер не мав інформації щодо Ярослава Теклюка та Сергія Переломи.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram