Рада експертів з енергобезпеки створена при РНБО

Президент України створив Раду експертів з питань енергетичної безпеки. Про це повідомляє пресслужба РНБО.

«З метою забезпечення ефективного реагування держави на загрози в сфері енергетичної безпеки та визначення стратегічних напрямків розвитку паливно-енергетичного комплексу держави з урахуванням новітніх світових тенденцій, президентом України створено Раду експертів з питань енергетичної безпеки, який буде вищим дорадчим органом для Глави держави і Ради національної безпеки України з енергетичної проблематики», – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що для підготовки рекомендацій Раді експертів і забезпечення його роботи, в апараті РНБО України створено робочу групу з питань розвитку водневої економіки.

«Погоджено низку заходів з організації ефективної роботи групи з метою винесення на розгляд керівництва країни пропозицій щодо інноваційних підходів до розвитку нетрадиційних джерел енергії», – йдеться в повідомленні.

Крім того, робоча група з питань розвитку водневої економіки повинна підготувати і подати на розгляд Ради експертів з питань енергетичної безпеки пропозиції щодо розвитку водневої економіки в Україні.

Також наголошується на актуальності розвитку водневої економіки:

«Це питання є вкрай важливим в сучасному світі. Україна має великий потенціал у цій галузі, який ми зобов’язані використовувати».

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram