Герус зі схемою «Золотий ключик» грабує усі державні енергопідприємства – Кучеренко

Герус за допомогою злочинної схеми «Золотий ключик» створив дефіцит 50 млрд грн на ринку електроенергії – нардеп

Народний депутат України фракції «Слуга народу», голова комітету енергетики та ЖКХ Андрій Герус за допомогою наближеного до влади оточення організував злочинну схему «Золотий ключик», яка створила дефіцит 50 млрд грн на ринку електроенергії та розграбовує державні енергопідприємства. Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат Олексій Кучеренко, зазначивши про засилля трейдерів на енергоринку, які здійснюють фіктивні продажі або інші фінансові схеми.

«В період роботи зв’язки Ковалів-Герус-Коваленко умови роботи ринку електроенергії були приведені до такого стану, що на ринку на добу наперед 21% продають компанії, в яких нема свого ресурсу, які його не імпортують і не виробляють. Тобто вони його купили в якогось державного виробника (бо приватний не дурний) дешево і продали на біржі з наваром», – розповів Кучеренко.

За його словами, до таких трейдерів належать компанія «НЕК» Олександра Притики, компанія «Юнайтед Енерджі» наближена до олігарха Ігоря Коломойського, а також «Енерджикс», яка здійснювала перепродаж електроенергії від КП «Київтеплоенерго» на адресу «Укрзалізниці».

«Назвіть мені ще одну країну де половину електроенергії, з тої що потрапляє на біржу, державні виробники продають спочатку прокладкам, а не йдуть самі на біржу щоб продати її? Хто ці трейдери – це здебільшого друзі Геруса, які переслідують його усю його кар’єру на чолі комітету», – сказав депутат.

Він зазначив, що такі дії свідчать про наявність організованої злочинної групи у владі, яка курує енергетичну галузь.

«Це 100% корупція. А хто виконавець всього цього схематозу через створення такої моделі грабунку держпідприємств? Це – НКРЕКП в особі Коваленка. Ідеолог – Герус. Покровитель із Офісу президента – Ковалів», – додав Кучеренко.

При цьому він повідомив, що державні підприємства Енергоатом, Укренерго, Укргідроенерго, Гарантований покупець. «Центренерго» розграбовуються.

«Мені моторошно називати цифру дефіциту на ринку електроенергії, але це 50 млрд грн. Це майже увесь перший транш МВФ. Шахтарі, про працю і внесок у ВВП жодного доброго слова ніколи не сказав Герус, бастують з масштабом, який я пам’ятаю лише в 90-х роках», – підкреслив Кучеренко.

Коли до влади прийшли безпомічні соросята – нас годували мантрою: «Принаймні вони не крадуть». Соросята пішли із всім…

Geplaatst door Alexey Kucherenko op Zaterdag 13 juni 2020

Раніше повідомлялося, що заступник глави Офісу президента Юлія Ковалів допомогла Андрію Коболєву утриматися в кріслі глави Нафтогазу і зберегти контроль над корупційними фінансовими схемами, які дозволили вивести в «тінь» майже 72 млрд грн за останні 4 роки.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram