Кучеренко подав заяву в правоохоронні органи проти члена НКРЕКП

Нардеп зазначив, що його дивує позиція Служби безпеки України в цьому питанні

Народний депутат Олексій Кучеренко звинуватив члена Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сфері енергетики та житлово-комунальних послуг (НКРЕКП) Дмитра Коваленка в появі чинних проблем на ринку електроенергії та направив відповідну заяву в правоохоронні органи.

Про це Кучеренко написав на своїй сторінці в Facebook, передає РБК-Україна.

“Практично всі проблеми нашого енергоринку, борги перед Енергоатомом, божевільні спекуляції й заробітки “бариг” пов’язані з ім’ям конкретної людини – члена НКРЕКП Дмитра Коваленка. Саме він є автором і організатором прийняття Правил роботи енергоринку, завдяки яким сьогодні заганяється в борги Енергоатом і наживаються “бариги”, – повідомив Кучеренко.

Крім того, Кучеренко стверджує, що член НКРЕКП зберігає свій пост завдяки голові комітету Верховної ради з питань енергетики Андрію Герусу.

“Тримається він на посаді завдяки одному депутату Р., який більше за всіх сьогодні кричить про енергетичну кризу, який його по суті й створив і який заробив на ньому величезні суми за останні 5 місяців”, – заявив Кучеренко.

Водночас, нардеп зазначив, що його дивує позиція президента і Служби безпеки України в цьому питанні.

“Мене дивує позиція президента, який не розуміє, що його оточення банально маніпулює ним. Мене дивує позиція СБУ, яка давно знає всі ці схеми, але продовжує ганятися за дрібним бізнесом та підприємцями”, – додав Кучеренко.

Своєю чергою, Кучеренко відправив відповідні документи в правоохоронні органи разом із заявою.

Нагадаємо, на початку квітня Кучеренко  у відкритому листі до Президента, Голови Уряду та Голови ВРУ закликав владу зупинити «герусівщину» через загрозу колапсу енергетичної галузі. У листі він наголосив  що галузь без управління та будь-якої логіки дій за умови «колективного управління» при повній безвідповідальності наблизилася до колапсу. Він також зазначив, що ситуація суцільної демагогії та маніпуляцій, повної безвідповідальності та професійної нездатності має характерну назву – «герусівщина».

Кожна проблема має своє їм я та прізвище.Практично всі проблеми нашого енергоринку, борги перед Енергоатомом, шалені…

Опубліковано Alexey Kucherenko Четвер, 28 травня 2020 р.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram