Коломойський

Коломойський знову обіграв Зеленського в боротьбі за «Центренерго»

Постає питання, чи грає Зеленський на боці держави?

Окружний адміністративний суд заблокував виконання рішення Кабміну про заміну директора «Центренерго» Потапенка! Зеленський вкотре не може домогтися виконання рішення свого уряду і своєї обіцянки на річній прес-конференції.

Ви будете сміятися, це реально вже справжній анекдот, який демонструє відсутність у Зеленського реальної влади. У війні судів Ігор Валерійович знову на крок випередив Володимира Олександровича.

Тільки що з’ясувалося, що Фонд держмайна невідомі «замінували» сьогодні аж ніяк не випадково. У ФДМ доставлено рішення іншого суду, яке знову скасовує звільнення Потапенка!

Виявляється, в п’ятницю Окружний адміністративний суд Києва ухвалив рішення про заборону заміни директора Потапенка, скориставшись юридичними тонкощами закону про карантин.

Окружний адміністративний суду 28 лютого прийняв рішення про забезпечення адміністративного позову директора Потапенка до Фонду держмайна шляхом заборони звільняти менеджмент.

10 березня Окружний суд своїм рішенням скасував забезпечення позову Потапенка і тим самим дозволив Шостому адміністративному суду розглянути справу по суті і винести рішення сьогодні, 25 травня, на користь ФДМ. Шостий суд підтвердив законність звільнення Потапенка. Здавалося, можна святкувати перемогу. Здавалося, Зеленський пообіцяв на своїй прес-конференції приватизацію «Центренерго», і ось зараз все полетить.

Але насправді, це була гра – і дуже тонка. Поки офіс президента вирішував питання на вимогу президента в Шостому апеляційному суді, Окружний адміністративний суд вдарив з іншого флангу, і заздалегідь збив рішення Шостого суду.

Апеляція була подана в останній момент, завдяки відстрочці, наданої відповідно до закону про карантин. Тобто коли Окружний суд ухвалив рішення на користь ФДМ 10 березня, рішення не було відразу оскаржено. Коломойському був потрібен туз в рукаві, щоб мати можливість збити нове рішення Шостого апеляційного суду. І знову все вийшло. В останній момент подана апеляція, миттєво Окружний адміністративний суд ухвалив рішення.

Нагадаю, що в результаті публікації записів розмов голови Окружного апеляційного суду Вовка з директором НАБУ Артемом Ситником і прокурором Сергієм Горбатюком, виникли підстави для відсторонення Вовка з посади голови суду та навіть для звільнення його з держслужби. Однак Вовк знаходиться в близьких контактах з тодішнім главою ОП Андрієм Богданом, і Богдан переконав Зеленського, що цей кишеньковий суддя президенту дуже вигідний. Зеленський і Богдан використовували владу, щоб зберегти Вовка на посади всупереч, очевидно, аморальним бесідам і використанню службового становища. І ось отримали результат. Очевидно, в даному рішенні Окружного адміністративного суду Богдан міг зіграти ключову роль. І Зеленського виставили вкотре недієздатним слабаком, тому що він сам сприяє створенню слабкої і залежної від олігархів і від своїх фаворитів влади. І отримує закономірні ляпаси.

Що ж, будемо чекати, як тепер повернеться справа «Центренерго», стежимо за новинами. Тільки вже виникає питання, чи грає Зеленський на стороні держави, або грає в піддавки?

Джерело: блог Юрія Бутусова

ПАТ «Центренерго» – державна енергогенеруюча компанія. 78,289% акцій компанії належить державі, 21,711% належить фізичним особам та підприємствам. Основними видами діяльності “Центренерго” є виробництво електричної енергії, що постачається в оптовий ринок електричної енергії України та виробництво теплової енергії.  До складу Товариства входять три теплові електростанції: Трипільська ТЕС у Київській області,...
⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram