дтек

ДТЕК Ахметова каже, що завершив реструктуризацію боргів на $2,1 млрд

Холдинг “ДТЕК Енерго” заявив про завершення процесу реструктуризації кредитного портфеля, що передбачає конвертацію поточного випуску єврооблігацій і основної суми банківського боргу в нові єврооблігації.

“ДТЕК Енерго і кредитори знайшли взаємовигідне рішення, що дозволило на засіданнях комітетів власників єврооблігацій, банків-кредиторів, і судових слуханнях затвердити умови реструктуризації позик.

17 травня 2021 року угода з кредиторами, затверджена Високим судом Англії та Уельсу, набрала законної сили”, – зазначає “ДТЕК Енерго”.

Згідно з умовам реструктуризації, частина поточної заборгованості по єврооблігаціях ДТЕК Енерго буде конвертована в єврооблігації “ДТЕК Нафтогаз” у сумі $ 425 млн зі ставкою 6,75% річних і терміном обігу до 31 грудня 2026 року. Решта заборгованості (основна частина банківського боргу і поточний випуск єврооблігацій за вирахуванням суми випуску єврооблігацій ДТЕК Нафтогаз) буде конвертована в нові єврооблігації на суму $1,65 млрд ДТЕК Енерго зі ставкою 7% річних і терміном погашення звернення до 31 грудня 2027 року.

Як констатується, в 2021 році ДТЕК Енерго в грошовій формі буде виплачувати купон за процентною ставкою 1,5% річних, решта частина купона в розмірі 3,5% річних буде капіталізована і додана до основної суми боргу.

“Запропоновані виплати на 2021 рік відповідають кризовій ситуації в українській енергетиці”, – йдеться в повідомленні “ДТЕК Енерго”.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram