Держенергонагляд зобов’язав тепловиробників оприлюднити графіки відключення опалення

Графіки відключення теплопостачання повинні бути затверджені до 1 квітня 2021 року та доведені до споживачів до 15 квітня

Виробники теплової енергії до 15 квітня мають довести до відома споживачів та теплопередавальних організацій плани-графіки відключення джерел теплової енергії для випробувань, ремонту і налагодження котельного обладнання. Про це попереджає Державна інспекція енергетичного нагляду України.

“Такі вимоги визначено пунктом 2 розділу V Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених спільним наказом Міністерства палива та енергетики України та Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378”, – йдеться в повідомленні.

Зазначені плани-графіки відключення повинні бути затверджені до 1 квітня 2021 року.

Крім того, для своєчасної підготовки теплових господарств до роботи в наступному опалювальному періоді поточного року власники теплових господарств у термін до 15 квітня мають видати розпорядчі документи (накази, розпорядження тощо) щодо розробки планів організаційно-технічних заходів.

Також, в Держенергонагляді нагадали, що здійснюватимуть контроль за проходженням опалювального періоду.

“Держенергонагляд проводить постійний моніторинг за проходженням суб’єктами відносин у сфері теплопостачання опалювального періоду (ОП), дотриманням стану та режимів постачання теплової енергії, в першу чергу для соціально важливих споживачів. Також здійснюється моніторинг проблемних питань, що потребують невідкладного вирішення, в тому числі технологічних порушень (аварій, відмов) на енергетичних об’єктах у сфері теплопостачання”, – йдеться в повідомленні.

Читайте нас в Twitter, Facebook і Telegram ⚡️ Енергетичний фронт

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram