Громадянам необхідно вчасно платити за комуналку — Держенергонагляд

Для забезпечення стабільного електропостачання та збалансованої роботи енергетичних ринків громадянам необхідно вчасно розраховуватись за отримані комунальні послуги.

Про це на урядовому сайті написала пресслужба Держенергонагляду.

“Обов’язок оператора системи розподілу – забезпечити споживачів електропостачанням, а обов’язок споживачів – своєчасно оплатити ці послуги через постачальника електричної енергії. Це передбачено Законом України “Про ринок електричної енергії” і Правилами роботи роздрібного ринку електроенергії”, – нагадали у службі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Кабмін дозволив не платити за послуги ЖКГ: Після епідемії це вилізе всім боком

Тож Держенергонагляд закликав споживачів електричної енергії з відповідальністю поставитись до ситуації та виконувати свої зобов’язання – вчасно сплачувати за комунальні послуги.

Уряд ухвалив  рішення про тимчасову заборону нарахування пені за несвоєчасну оплату комунальних послуг та відключення електроенергії на період дії карантину. У зв’язку з цим, Держенергонагляд звернувся до операторів систем розподілу електричної енергії й електропостачальних організацій та наголосив на необхідності дотримання вимог законодавства і відповідно до нього не обмежувати та/або не припиняти постачання електричної енергії споживачам на період дії карантину та протягом 30 днів з дня його скасування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Низькі платежі населення можуть призвести до дефолтного стану постачальників – Міненерго

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram