Ольга Буславець

Буславець хоче почути пропозиції USAID щодо удосконалення механізму ПСО

USAID надасть Мінекенерго експертну допомогу для удосконалення механізму ПСО та умов підтримки виробництва електричної енергії з відновлюваних джерел.

Про це повідомила пресслужба міністерства.

“Я хочу почути, над якими питаннями проєкт працює і як ми можемо підвищити результативність нашої взаємодії й ефективність напрацьованих рішень”, – сказала т.в.о. міністра Ольга Буславець.

В USAID підтвердили, що нададуть міністерству свої моделі і результати розрахунків щодо переходу від товарного до фінансового механізму ПСО.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Буславець розповіла, як долатиме кризу в електроенергетиці

Керівник проєкту USAID “Енергетична безпека” Дін Уайт повідомив, що вони моделювали різні варіанти реструктуризації “зеленого тарифу” в Україні.

“Ми проводили розрахунки впливу умов реструктуризації “зеленого” тарифу та реалізації інших заходів на дефіцит кошторису “Гарантованого покупця” і готові надати свої напрацювання Мінекоенерго”, – сказав він.

Сторони продовжать працювати в робочих групах, які найближчим часом будуть створені при Міністерстві для забезпечення виконання рішень Антикризового енергетичного штабу.

Раніше Енергетичний фронт” писав, що Міністерство енергетики та захисту довкілля представило комплекс заходів для виведення енергетичної системи України з кризи.  Мінекоенерго планує укладення меморандуму з інвесторами про зниження “зеленого тарифу”, перегляд паливного балансу Україні на основі оновленого балансу електричної енергії, перегляд фінпланів державних компаній і інвестиційних програм та інші заходи, які дозволять вивести енергетичну систему України з кризи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Міненерго запропонувало ЄБРР приєднатися до переговорів про зниження “зеленого тарифу”

Читайте нас в Telegram: Енергетичний фронт

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram