Витренко Коболев

Вітренко очолив Нафтогаз, повноваження Наглядової ради припинено

28 квітня Кабінет Міністрів України провів засідання загальних зборів акціонерів компанії НАК «Нафтогаз України».

Про це повідомляє Урядовий портал.

Під час засідання розглянуто звіт про діяльність  державної компанії НАК «Нафтогаз України» у 2020 році. Чистий консолідований збиток групи компаній «Нафтогаз» у 2020 році становив 19 млрд грн. При цьому у затвердженому Кабінетом Міністрів фінансовому плані компанії передбачалося отримання 11,5 млрд грн прибутку.

Відповідний фінансовий план був запропонований самим керівництвом НАК «Нафтогаз України» у грудні 2020 року. За результатами засідання загальних зборів акціонерів роботу Наглядової ради та правління НАК «Нафтогаз України» у 2020 році визнано незадовільною.

Відповідно, з 28 квітня 2021 року припиняються повноваження незалежних членів Наглядової ради НАК «Нафтогаз України», представників держави у наглядовій раді НАК «Нафтогаз України», а також голови правління Коболєва Андрія Володимировича.

Незалежні члени та представники держави у Наглядовій раді компанії продовжать здійснювати свої повноваження до обрання та визначення нових представників.

Також прийнято рішення про обрання та призначення з 29 квітня 2021 року Вітренка Юрія Юрійовича головою правління акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія Нафтогаз України».

Вітренко Юрій – голова правління акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія Нафтогаз України». На цю посаду його призначено 28 квітня 2021р рішенням загальних зборів акціонерів компанії НАК «Нафтогаз України», функцію яких з управління корпоративним правами компанії одноосібно здійснює Кабінет Міністрів України. Голова Наглядової Ради ПАТ «Укрнафта». В 2010р заснував інвестиційну...

Перед новим керівником компанії поставлено завдання щодо системного збільшення видобутку українського газу, а також сприяння у формуванні повноцінного та справедливого ринку газу в Україні.

Тимчасовим виконувачем обов’язків міністра енергетики було призначено заступника міністра енергетики Бойко Юрія Миколайовича.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram