Тимошенко внесла до ВР законопроект про наглядові ради на держпідприємствах

Лідерка Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” Юлія Тимошенко зареєструвала у Верховній Раді законопроєкт №3955 про наглядові ради на державних підприємствах.

В ефірі телеканалу “112. Україна” вона нагадала, що для отримання чергової позики країну зобов’язують ввести наглядові ради ще на 15 потужних українських державних підприємствах і зняти будь-які обмеження на зарплати наглядачів.

“На 1 млрд 200 євро нам ставлять вимоги віддати все, що в нас є, наші економічні цінності, нашу власність, наші фінансові потоки. Виходить, що в нас купують країну, наші ресурси й можливості за ці гроші? Нам треба припинити таку практику, щоб Україну не сприймали як третьосортну країну, яку можна за чергову позику упакувати й поставити на службу іншим національним інтересам”, – сказала Тимошенко.

Саме тому, за її словами, вона й зареєструвала в парламенті законопроект про наглядові ради в державних корпораціях і державних підприємствах.

“Цей закон передбачає, що уряд управлятиме державними корпораціями, як написано в Конституції. А не те, що за останні шість років урядами Порошенка, а зараз – урядами Зеленського через наглядові ради відсікли управління нашими державними підприємствами від Кабінету Міністрів і від державних інтересів. Ми наполягатимемо, щоб повернулося управління державними підприємствами, корпораціями назад до держави”, – запевнила Тимошенко.

Політик нагадала, що попередньо зареєструвала в парламенті законопроект, згідно з яким будь-який іноземний лобізм на території країни має декларуватися, публікуватися. “Ті, хто лобіює чужі інтереси, повинні показати, скільки вони за це отримали грошей і які цілі поставили”, – сказала Тимошенко.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram