Котін

Розслідування щодо керівника “Енергоатома” припинили через КСУ – StateWatch

Службове розслідування щодо можливого конфлікту інтересів в діях т.в.о. президента НАЕК “Енергоатом” Петра Котіна було припинено через рішення Конституційного суду щодо Закону про запобігання корупції.

Про це експертній організації StateWatch стало відомо з листа Національного агентства з питань запобігання корупції.

Зокрема, йдеться про те, що 20 листопада 2020 року Міністерство енергетики повідомило НАЗК про припинення розслідування з приводу можливого конфлікту інтересів у діях Котіна у зв’язку із тим, що Конституційний Суд визнав неконституційним ряд положень Закону “Про запобігання корупції”.

Службове розслідування було розпочате 21 жовтня 2020 року після того, як в.о. міністра енергетики Ольга Буславець звернулась до Кабінету міністрів з проханням ініціювати розслідування стосовно Котіна щодо вчинення ним можливого корупційного правопорушення.

Цьому передувало блокування “Енергоатомом” позапланової антикорупційної перевірки з боку НАЗК.

Нагадуємо:

  • Неповний 2020 рік “Енергоатом” завершив із чистим збитком 5,3 мільярда.
  • 10 лютого НАБУ почало обшуки на “Енергоатомі” через продаж електроенергії за неринковими цінами в грудні 2020 року, про що повідомили в САП. 
  • Національне антикорупційне бюро розслідує можливе розкрадання 600 млн грн на закупівлі «Енергоатомом» обладнання у «прокладок».

Читайте нас в Twitter, Facebook і Telegram ⚡️ Енергетичний фронт

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram