“Оператор ГТС України” звітує про прибуток 20,3 млрд грн

“Оператор ГТС України” за три квартали звітує про прибуток 20,27 млрд грн.

Згідно з даними фінансової звітності на сайті компанії,  чистий дохід компанії за січень-вересень склав 44,83 млрд грн.

77% доходу або 34,5 млрд грн отримані за надані послуги з транзиту газу в країни ЄС і Молдову і за рух газу на міждержавних точках з`єднання, дохід від послуг з внутрішньої транспортуванні склав 10,3 млрд грн (23%).

При цьому транзитні послуги принесли Оператору ГТС 32,4 млрд грн, а імпорт і реекспорт – 2,1 млрд грн.

Операційні витрати компанії в січні-вересні склали 20 млрд грн, з яких половина припала на закупівлю газу для виробничо-технологічних потреб і балансування.

“Негативний вплив на фінансові результати ОГТСУ надали борги учасників ринку за утворені негативні небаланси в газотранспортній системі, що становлять більше 1 млрд грн. З урахуванням динаміки накопичення заборгованості за попередні періоди, існує значний ризик зростання цієї суми в четвертому кварталі 2020 року у зв’язку з початком опалювального сезону”, – констатує “Оператор ГТС України”.

У компанії уточнили, що податкові відрахування до бюджетів усіх рівнів за 9 місяців склали 9,7 млрд грн, очікувані відрахування за підсумками року – понад 12 млрд грн.

ТОВ “Оператор газотранспортної системи України” (ТОВ «ОГТСУ») — український монополіст, що транспортує природний газ споживачам України та здійснює транзит природного газу через територію України до країн Західної і Центральної Європи. Основна інформація: — ТОВ «Оператор ГТС України» — природна монополія, яка забезпечує транспортування природного газу споживачам України та країн...

Читайте нас в Twitter, Facebook і Telegram ⚡️ Енергетичний фронт