ОПЕК+ збереже існуючі обсяги виробництва нафти – WSJ

Джерела видання зокрема стверджують, що РФ не підтримує скорочення видобутку.

ОПЕК+, швидше за все, збереже обсяги виробництва нафти колишньому рівні. Зокрема Москва не підтримує скорочення видобутку нафти. Про це повідомило у неділю видання Wall Street Journal із посиланням на поінформовані джерела. 

Три джерела в ОПЕК+ повідомили Reuters минулого тижня, що на зустрічі у понеділок група, швидше за все, збереже існуючі квоти на видобуток нафти та у жовтні, хоча деякі джерела не виключили можливості скорочення видобутку, щоб підтримати ціни, які почали знижуватися.

Саудівська Аравія, головний виробник нафти у складі ОПЕК, минулого місяця заявила про можливість скорочення видобутку з метою збалансування ринку.

Wall Street Journal повідомляє, що Росія висловила стурбованість, що скорочення видобутку стане сигналом для покупців про те, що пропозиція нафти випереджає світовий попит.

ОПЕК+, група, до якої входять Організація країн-експортерів нафти та її союзники, включаючи Росію, проводить в даний час зустріч в умовах, коли попит стикається з несприятливими факторами, а пропозиція може збільшитися за рахунок повернення на ринок іранської нафти, якщо буде укладено угоду щодо іранської ядерної програми між світовими державами та Тегераном.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram