У США рекордно впав видобуток нафти

У процентному вираженні падіння обсягів палива, що видобуваються, складає близько 8%

Починаючи із середини березня в США видобуток нафти впав на 1 млн барелів на добу. Про це йдеться в матеріалах управління енергетичної інформації (EIA) міненерго США.

Зараз добовий видобуток нафти в США за тиждень знизився ще на 100 тис. барелів, до 12,1 млн барелів.

У процентному вираженні падіння обсягів палива, що видобуваються, складає близько 8%.

З початку лютого видобуток нафти в США тримався на рівні 13 млн барелів на добу і вище. Однак наприкінці березня він почав знижуватися, а в період з 28 березня по 3 квітня в США було зафіксовано сильне з липня минулого року падіння видобутку нафти – тоді він за тиждень впав на 600 тис. барелів на добу.

Раніше EIA знизило прогноз на 2020 рік з видобутку нафти в США на 9,5% – до 11,76 млн барелів на добу. При цьому в 2021 році видобуток знизиться ще на 700 тис. барелів – до 11,03 млн барелів на добу, очікує відомство.

Як повідомлялося, Росія попри прогнози колапсу на нафтовому ринку не може зупинитися і продовжує нарощувати її видобуток. Експерти вважають, що Росії доведеться зупиняти нафтовидобуток – зберігати її ніде.

Нагадаємо, 12 квітня Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК), Росія та інші нафтовидобувні країни (всього 23) домовилися про найбільше в історії скорочення обсягів видобутку нафти – на 9,7 млн барелів на добу з 1 травня. За оцінками експертів, цього буде недостатньо, щоб збалансувати попит і пропозицію.

23 квітня стало відомо, що США підозрюють Росію в грі на обвал нафти. Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами (СFTC) США передбачає, що деякі учасники торгів, пов’язані з Росією, отримали закриті дані про переговори в форматі ОПЕК + і стали грати на ринку, використовуючи інсайдерську інформацію.

Читайте нас в Telegram: Енергетичний фронт

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram