Нарахування за комуналку в березні значно скоротилися – Держстат

Нарахування за житлово-комунальні послуги з урахуванням електроенергії в березні поточного року склали 15,7 мільярдів гривень. Це на 20% менше, ніж в лютому, коли нарахування становили 19,6 мільярдів гривень.  Такі дані вчора, 30 квітня, навела Державна служба статистики України, повідомляє Енергетичний фронт,

За даними статистичного відомства, в березні 2020 року населенням країни сплачено за житлово-комунальні послуги 16,3 млрд грн, а це 104% нарахованих за цей період сум.

У той же час заборгованість населення по сплаті за житлово-комунальні послуги на кінець березня 2020 року становила 65,9 мільярдів гривень, що на 0,8 мільярдів гривень менше, ніж місяцем раніше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Кабмін дозволив не платити за послуги ЖКГ: Після епідемії це вилізе всім боком

При цьому станом на 21 березня заборгованість населення за постачання і розподіл природного газу склала 27,3 мільярдів гривень, за постачання теплової енергії та гарячої води – 22,3 мільярдів гривень, за постачання і розподіл електричної енергії – 5,7 мільярдів гривень, за централізоване водопостачання та водовідведення – 5 мільярдів гривень, за управління багатоквартирним будинком – 4,7 мільярдів гривень, за надання послуг з вивезення побутових відходів – 0,9 мільярдів гривень.

Нарахування за житлово-комунальні послуги з урахуванням електроенергії в лютому 2020 року склали 19,6 мільярдів гривень, що на 16,2% менше, ніж в січні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   За час карантину борги киян за комуналку стрімко зросли і досягли майже 6 млрд гривень

Читайте нас в Telegram: Енергетичний фронт

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram