“Нагадує наркозалежність”: Кулеба відреагував на заклики про запуск “Північного потоку-2”

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що заклики деяких німецьких політиків запустити російський газопровід “Північний потік-2” нагадують ситуацію з наркозалежністю, пише “Поштівка“.

“Заклики деяких німецьких політиків запустити “Північний потік-2” ненадовго, а потім закрити, ірраціональні. Це нагадує наркотичну залежність, коли людина каже: “Це останній раз!”, не усвідомлюючи руйнівних наслідків кожного “останнього разу”. Залежність від російського газу вбиває!” – зазначив Кулеба у Twitter.

Перед цим віцеспікер бундестагу ФРН Вольфганг Кубікі виступив за запуск трубопроводу “Північний потік-2”.

“Ми повинні швидко ввести “Північний потік-2″ в експлуатацію, щоб наповнити наші газосховища для зими”, – заявив Кубікі.

Він заявив, що це має забезпечити уряд ФРН.

“Якщо газосховища будуть заповнені, ми можемо знову закрити “Північний потік-2″, та інші газопроводи також, якщо ми станемо незалежнішими. Але зараз ми ще залежимо”, – сказав Кубікі.

А ще раніше критикований через близькість до кремля колишній канцлер Німеччини Герхард Шредер, який зараз є головою ради директорів російського газопроводу “Північний потік-2”, після зустрічі з російським президентом володимиром путіним також заявив, що “Північний потік-2” треба запустити.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram