Укргазвидобування

Нафтогаз отримав спецдозволи на розробку чотирьох нафтогазових ділянок

Група Нафтогаз отримала право на користування Балаклійською, Іванівською, Бузівською і Берестянською нафтогазовими ділянками. Розробка ділянок вестиметься відповідно до угод про розподіл продукції, підписаних наприкінці 2020 року.

Про це повідомляє “Укргазвидобування”, що входить до дивізіону Групи Нафтогаз – “Нафтогаз Розвідка та Видобування”.

“Ми отримали право на користування Балаклійською, Іванівською, Бузівською і Берестянською нафтогазовими ділянками, відповідно до підписаних наприкінці 2020 року угод про розподіл продукції. Чотири відповідні спецдозволи сьогодні видала Державна служба геології та надр України. Необхідні процедури відбулися в найкоротші терміни, і це дозволяє нам рухатися далі”, – йдеться в повідомленні.

Перший газ у рамках указаних проектів обіціять добути вже у 2022 році.

“Уже цього року наші спеціалісти: проведуть переобробку та переінтерпретацію сейсморозвідувальних робіт 2D минулих років та іншої наявної геологічної інформації, дадуть старт 3D сейсморозвідці – для отримання додаткових даних, розпочнуть відновлення та підключення кількох раніше ліквідованих свердловин. У 2022 році, швидше за встановлені документами терміни, ми плануємо отримати перший газ”, – зазначають в “Нафтогазі”.

Нагадаємо, дивізіон Групи Нафтогаз – “Нафтогаз Розвідка та Видобування” займається пошуком вуглеводнів та здійснює видобуток 73% українського газу.

31 грудня 2020 року уряд підписав із переможцями аукціонів перші угоди про розподіл продукції на семи газоносних ділянках.

Партнерами держави стали:
– на Софіївській ділянці – “Гео Альянс Партнерство” та Geo Allianсе Рartnership B. V.;
– на Угнівській – ТОВ “ВЕЛЛ КО”;
– на Зінківській – Oil&Gas oversеas trading B. V. і ТОВ “Нафтогазексплуатація”;
– на Берестянській, Балаклійській, Бузівській, Іванівській – “Укргазвидобування”.

Ще одну угоду – щодо ділянки Варвинська – Міністерство енергетики підписало 14 січня.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram