Енергоатом продав 1 мільйон МВт-год на термін 9 місяців – до кінця року

«Енергоатом-Трейдинг» реалізував 100% виставленого обсягу «нічний» електроенергії – 1,1 млн МВт-год на торгах 19 березня за середньозваженою ціною 851,94 грн/МВт-год (без ПДВ).

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Період поставки електроенергії: 1 квітня – 31 грудня 2021. Загальна вартість проданої на «Українській енергетичній біржі» продукції – майже 938 млн грн (без ПДВ). Покупцями електроенергії НАЕК «Енергоатом» стали 16 компаній.

У компанії підкреслили, що на цьому аукціоні «Енергоатом-Трейдинг» вперше з початку роботи нового ринку реалізував електричну енергію на термін 9 місяців – раніше термін укладених з покупцями контрактів не перевищував півроку.

Як повідомляв ДП «НАЕК «Енергоатом», в 2020 році компанія отримала 45,648 млрд грн чистого доходу від реалізації продукції і 68,37 млрд грн валового прибутку.

4,8 млрд грн чистого збитку в компанії пояснили продажем ресурсу населенню за ціною нижчою від собівартості, накопиченими боргами, витратами на курсову різницю при обслуговуванні валютних кредитів та примусовим скороченням обсягів товарної продукції відповідно до прогнозного балансу.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram