Екскерівник ДІЯР Плачков подав до суду щодо свого звільнення

Ексголова Державної інспекції ядерного регулювання України Григорій Плачков оскаржує в Окружному адміністративному суді Києва своє звільнення.

Про це повідомила пресслужба суду.

Суд вирішує питання щодо відкриття провадження за даним адміністративним позовом.

Плачков вимагає визнати протиправним та скасувати розпорядження КМУ, а також наказ Держінспекції про своє звільнення.

«Окрім цього позивач просить визнати протиправними дії Міністра енергетики України Германа Галущенка, які полягають у проведенні оцінювання та внесення відповідних пропозицій щодо оцінювання службової діяльності державного службовця, а саме Голови Держатомрегулювання – Головного інспектора з питань ядерної та радіаційної безпеки України Григорія Плачкова на розгляд до Кабінету Міністрів України, а також визнати протиправним та скасування розпорядження Уряду в частині затвердження висновку щодо даного оцінювання», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 15 грудня 2021 року Кабінет міністрів звільнив голову Державної інспекції ядерного регулювання України Григорія Плачкова.

Напередодні звільнення Григорій Плачков розповів в ЗМІ про тиск з боку міністерства, про звинувачення щодо «затягування» з ліцензією для ЦСВЯП, ситуацію довкола Westinghouse та ХАЕС-3, 4.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram