Плачков: такого призначення Міністра за всю свою історію роботи в галузі я ще не бачив

Вчора Президент Володимир Зеленський відкликав з Верховної Ради пропозицію щодо призначення на посаду міністра енергетики та захисту навколишнього середовища Ольги Буславець. З цього приводу голова Державної інспекції ядерного регулювання України Григорій Плачков висловив свою негативну думку.

«Такого призначення Міністра за всю свою історію роботи в галузі ще не бачив! Без е/е не працюватимуть апарати штучного дихання та допоміжна медична апаратура! В той час коли атомники виробляють більше 50% е/е, критично-важливий персонал підприємств енергетики переведено на особливий режим роботи, заблоковані кошти на підвищення безпеки, на двох важливих підприємствах енергетичної інфраструктури виконуючі обов’язки керівників. Не призначати Міністра критичної галузі?», – написав Григорій Плачков на своїй сторінці в Facebook.

Раніше, Кабінет міністрів України пропонував Верховній Раді призначити Ольгу Буславец міністром енергетики та захисту навколишнього середовища.

Але, Президент України Володимир Зеленський відкликав з парламенту пропозицію щодо призначення Ольги Буславець очільницею Мінекоенерго. Тому спікер Верховної Ради Дмитро Разумков зняв 30 березня це питання з голосування на позачерговому засіданні парламенту, пославшись на лист глави держави з таким проханням.

Нагадаємо, посада міністра енергетики залишається вакантною з початку березня, коли у відставку пішов попередній уряд Олексія Гончарука.

Зараз міністерством керує перший заступник міністра Віталій Шубін, він обіймає посаду тимчасово виконуючого обов’язки міністра.

Такого призначення Міністра за всю свою історію роботи в галузі ще не бачив! Без е/е не працюватимуть апарати штучного…

Опубліковано Hryhoriy Plachkov Вівторок, 31 березня 2020 р.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram