Шмигаль заявив, що кожен із чинних заступників міністра може очолити Міненерго

Уряд України до кінця року має намір призначити керівника міністерства енергетики.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль в інтерв’ю виданню «Кореспондент», опублікованому 2 грудня.

«Ми будемо вносити в Раду кандидатуру міністра енергетики. До Нового року певні кроки в цьому напрямку будуть зроблені », – заявив глава Кабміну.

За словами Шмигаля, в лонг-лист включені всі діючі заступники міністра.

«У кожного з них зберігаються шанси зайняти посаду міністра», – зазначив прем’єр-міністр, додавши, що коло кандидатів зі сторони, яких уряд також має намір розглянути, досить вузьке.

«Це повинні бути висококласні фахівці, здатні вести правильну політику в енергосекторі», – підкреслив він.

Раніше повідомлялося, що 20 листопада на позачерговому засіданні Кабінет міністрів призначив заступника міністра енергетики Юрія Миколайовича Бойка тимчасово виконуючим обов’язки міністра енергетики.

Також Кабмін визнав недійсним розпорядження від 3 червня 2020 року №604 «Про тимчасове покладення виконання обов’язків міністра енергетики на Буславец О.А.». Вона залишається першим заступником міністра.

Посади заступника міністра займають Максим Немчінов та Олександр Зорін. Крім того, Євген Владимиров є заступником міністра по цифровій трансформації, Ярослав Демченков – з питань європейської інтеграції. Держсекретарем міністерства є Володимир Бондаренко.

Також циркулюють чутки, що в найближчі кілька тижнів новим керівником Міненерго може стати нинішній глава ДП «Енергоринок» Юрій Гнатюк, а Юрій Бойко може повернутися на посаду заступника міністра.

Читайте нас в Twitter, Facebook і Telegram ⚡️ Енергетичний фронт

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram