АМКУ знайшов змову на тендері “Укргазвидобування”

Учасників змови оштрафували на понад 14 млн грн

На тендері АТ “Укргазвидобування” із закупівлі техніки для обробки свердловин на суму 79,3 млн грн було виявлено ознаки змови між двома учасниками – ТОВ “Білтім” та ТОВ “ПВК “КБ Пожспецмаш”. Про це повідомляє пресслужба Антимонопольного комітету.

АМКУ встановило, що поведінка ТОВ “Білтім” та ТОВ “ПВК “КБ Пожспецмаш” є антиконкурентними узгодженими діями, які не можуть бути результатом випадкового збігу обставин чи наслідком об’єктивних чинників.

Результатом розслідування цієї справи стало рішення АМКУ про накладення на компанії штрафів у розмірі 12,1 млн грн та 2,2 млн грн відповідно. Водночас, відповідно до чинного законодавства, компаніям-порушникам забороняється брати участь у публічних закупівлях строком на три роки.

Укргазвидобування — акціонерне товариство, державне підприємство, найбільша газовидобувна компанія у Центральній і Східній Європі, яка видобуває близько 73 % українського газу. АТ «Укргазвидобування» — вертикально інтегрована компанія із замкнутим циклом виробництва: займається пошуком та розвідкою родовищ нафти та газу, їх розробки, а також видобутком, транспортуванням, перероблюванням вуглеводневої сировини та реалізацією нафтопродуктів. Компанія...
⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram