Шмигаль

Вугільна галузь України безсумнівно потребує реформування і нових підходів до господарювання – прем’єр

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль привітав працівників вугільної галузі з професійним святом і при цьому наголосив на необхідності проведення реформ у галузі, повідомляється на урядовому порталі.

“Ваша професія — одна з найбільш небезпечних і водночас одна з найбільш достойних у світі. Не дарма груди кожного з вас прикрашають ордени й медалі, бо це дійсно виклик — щодня спускатися в шахту… Високо цінуємо працю гірників, мужніх і витривалих людей, професіоналів, які демонструють відповідальність і згуртованість у виконанні поставлених завдань”, – сказав Шмигаль на зустрічі з гірниками в рамках робочої поїздки в м.Краматорськ Донецької області в неділю.

За словами глави уряду, вугільна галузь є однією з важливих складових паливно-енергетичного комплексу України. При цьому він наголосив, що вугільна галузь безсумнівно потребує реформування і нових підходів до господарювання.

“Неодноразові зустрічі з гірниками засвідчили нашу спільну готовність до здійснення змін з метою комплексного розв’язання проблемних питань вугледобувної галузі. Європейські умови й безпека праці, належна заробітна плата, беззбитковість вугільних підприємств — це орієнтири для нашої подальшої спільної роботи”, – наголосив прем’єр.

Шмигаль також зазначив, що розробка концепції та Національної програми справедливої трансформації вугільних регіонів, впровадження пілотного проекту трансформації вугільних шахт – це кроки, які держава робить для виведення вугільної галузі з кризи. ” Уряд робитиме всі ці кроки, щоб у шахтарській галузі ситуація покращувалася. Зі свого боку ми вже робимо все можливе, щоб не було боргів по зарплаті, як це було в минулі роки. Цим питанням особисто опікується президент”, – зазначив глава уряду.

Шмигаль нагородив 12 працівників вугледобувних підприємств Донецької області почесними грамотами та цінними подарунками.

 

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram