вугілля

Світовий банк і Німеччина допоможуть Україні в трансформації вугільної галузі

Світовий банк і Німеччина нададуть Україні експертну та фінансову допомогу в реалізації проекту справедливої трансформації вугільних регіонів, заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Є домовленості зі Світовим банком щодо просування проекту… Сьогодні була віртуальна зустріч із пані Меркель (канцлер Німеччини – ред). Вона пообіцяла, що Німеччина готова підключитися і допомогти нам зробити, наприклад, пілотний проект… Ми реалізовуватимемо ці проекти за підтримки досвідчених міжнародних експертів, які цей шлях вже пройшли”, – сказав Шмигаль на засіданні комітету Верховної Ради з питань енергетики та ЖКП у вівторок увечері.

Читайте також:  Баланс енергосистеми надійний і відповідає галузевим вимогам – Шмигаль

За його словами, йдеться про розвиток шахт, утримання соціальної інфраструктури, правильний підхід до консервації шахт, які повністю вичерпали свій ресурс.

“Цей проект є критично важливим для України, де вже частина державних шахт підходить до завершення терміну експлуатації. Нам необхідно подбати, де працюватимуть діти шахтарів і як працюватиме соціальна сфера”, – наголосив прем’єр.

Він також зазначив, що проект трансформації вугільної галузі “вже в роботі” і є довгостроковим.

Читайте також:  Мінекоенерго розробить довготермінову концепцію розвитку вугільної галузі

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram