Шмигаль

Шмигаль: За останні тижні Росія знищила 80% українських ТЕЦ

За словами прем’єра, йдеться про понад шість гігават потужностей української енергосистеми

Упродовж останніх тижнів Росія знищила 80% українських теплоелектроцентралей. Про це в інтерв’ю ERR заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, пише Поштівка.

“На жаль, Росія продовжує енергетичний терор – тільки за останні тижні росіяни знищили понад шість гігаватів потужностей нашої енергомережі <…> На жаль, протягом останніх тижнів Росія знищила 80% теплоелектроцентралей”, – розповів він.

За словами прем’єра, це і гідроенергетика, і вугільна енергетика. Росіяни продовжують бити ракетами по українських енергетичних об’єктах, знищують трансформатори та генератори.

Україна співпрацює з союзниками, створюючи децентралізовану систему постачань енергії, додав Шмигаль.

  • Вночі 29 березня в Україні було оголошено повітряну тривогу: російські війська запустили “Кинджали” та крилаті ракети з Ту-95МС.
  • Внаслідок атаки пошкоджено теплові та гідроелектростанції в центрі та на заході країни. На Черкащині окупанти завдали ракетного удару по об’єкту енергетичної інфраструктури.
  • Президент Володимир Зеленський заявив, що свідомими цілями російських загарбників стали Канівська та Дністровська ГЕС, РФ хоче повторення екологічної катастрофи Каховської ГЕС.
⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram