вугілля

Підприємства “Павлоградвугілля” припинили роботу – Волинець

Всі 10 шахт і допоміжних підприємств ПАТ “ДТЕК Павлоградвугілля” припинили роботу у понеділок, 20 квітня.

Сьогодні припинили роботу всі 10 шахт, центральна збагачувальна фабрика та допоміжні підприємства «Павлоградвугілля». Прибуткові шахти переведені в стан коми – їхня робота підтримуватиметься на рівні життєзабезпечення.“, – написав голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України народний депутат Михайло Волинець в “Фейсбук” 20 квітня.

Зупинка пов’язана не з пандемією. Українське вугілля стало непотрібне на українських ТЕС, теплоцентралях – бо зацікавлені особи пів року заміняють його російським.“, – заявив нардеп.

За його словами, “від таких антиукраїнських дій постраждають бюджети не лише Тернівки, Павлограда, Першотравенська. Без левової долі надходжень залишаться Павлоградський, Юрківський, Петропавлівський райони, шахтарі Донеччини, які їздять працювати на вугледобувні підприємства.“.

Додамо до цього переліку вже зупинені підприємства Добропілля, Вугледара, Мирнограда, Червонограда, Первомайська, Лисичанська, Волині, збагачувальні фабрики та установки Донецької і Луганської областей, шахти «Краснолиманську» і «Торецьку»“, – відмітив Волинець.

Раніше компанія “ДТЕК” повідомляла, що шахти “ДТЕК Добропіллявугілля” і шахта “Білозерська” припиняють роботи з видобутку, а з 20 квітня – буде припинена робота “Павлоградвугілля”.

Довідка. “ДТЕК” створена в 2005 році для управління енергетичними активами групи “Систем кепітал менеджмент” (СКМ, Донецьк) Ріната Ахметова. Групі делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегровану структуру з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії, видобутку природного газу.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram