«Нафтогаз» скоротив консолідований прибуток у п’ять разів за 1 квартал

Консолідований чистий прибуток групи «Нафтогаз» за перший квартал 2020 скоротилася в п’ять разів, до 3,2 мільярда гривень порівняно з результатами групи за аналогічний період 2019 року.

Про це повідомляє прес-служба «Нафтогазу».

«Криза, спричинена Covid-19, та макроекономічне середовище з різким падінням цін на газ у цьому кварталі ставлять нас у складні умови. Рух грошових коштів від операційної діяльності у першому кварталі становив 10,9 млрд грн проти 28,0 млрд грн за аналогічний період минулого року, без урахування припиненої діяльності. На результати значно вплинуло падіння цін і попиту на газ. Наш фінансовий стан стабільний з часткою зобов’язань на рівні 12,4%», – заявив фінансовий директор групи «Нафтогаз» Петер ван Леонова.

Зменшення результату у розвідці та видобуванні відбулося за рахунок падіння ціни на природний газ, порівняно з 1 кв. 2019 року. Результат сегменту комерція знизився за рахунок зменшення реалізованих обсягів газу та цін порівняно з 1 кв. 2019 року. Покращення результату від зберігання природного газу відбулося за рахунок збільшення попиту на послуги закачування.

У 2019 державна компанія «Укргазвидобування» отримала 19,05 мільярда гривень чистого прибутку, що на 29,2% менше аналогічного результату 2018 року.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram