Мінекоенерго розділили на Мінприроди та Міненерго

Кошти на нові відомства перерозподілять у межах видатків, передбачених на забезпечення діяльності Міністерства енергетики та захисту довкілля

Кабінет міністрів ухвалив постанову щодо створення Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів, а також перейменування Міністерства енергетики та захисту довкілля України на Міністерство енергетики України.

Обидва міністерства є правонаступниками прав та обов’язків Міністерства енергетики та захисту довкілля у відповідних сферах. Проект постанови прийнято з одноденним доопрацюванням.

Забезпечення діяльності Міністерства енергетики та Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів буде здійснюватися в межах видатків, передбачених на забезпечення діяльності Міністерства енергетики та захисту довкілля у відповідних сферах у поточному році.

Водночас Уряд призначив заступником міністра енергетики та захисту довкілля з питань європейської інтеграції Ярослава Демченкова і звільнив з посади заступника міністра Олексія Рябчина.

Також у в.о. міністра енергодовкілля Ольги Буславець незабаром з’явиться перший заступник – Уряд підтримав рішення про визначення переможців конкурсу на зайняття посад державної служби категорії “А”: Боднара Романа Валерійовича — першим заступником міністра енергетики та захисту довкілля.

Відповідно до даних декларації, Ярослав Демченков прийшов у міністерство з управління ООН з обслуговування проектів. Зокрема, на цій посаді за 2019 рік він заробив 1,6 млн грн.

Роман Боднар обіймав посаду заступника директора з енергетичного нагляду – заступника головного державного інспектора України з енергетичного нагляду при Міненергодовкіллі.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram