Apple побудує у Каліфорнії сховище сонячної енергії

Apple побудує у південно-східному окрузі Монтерей, штат Каліфорнія, систему зберігання сонячної енергії.

Проект реалізують поруч із 130-мегаватною сонячною електростанцією California Flats, яку компанія вже створила для забезпечення денної енергії у своїй штаб-квартирі у Купертіно, передає reuters.com.

Об’єкт буде зберігати 240 мегават-годин енергії, або достатньо для живлення понад 7000 будинків протягом дня.

«Маємо намір розробити одну з найбільших систем зберігання енергії у Сполучених Штатах, – заявила Ліза Джексон, віце-президент Apple з питань охорони навколишнього середовища, політики та соціальних ініціатив. – Apple планує поділитися своїми результатами побудови проекту з іншими компаніями».

Apple також заявила, що 110 її постачальників тепер переходять на використання чистої енергії для роботи, яку вони виконують для Apple, і у результаті планується виробити близько 8 гігават-год чистої енергії, або еквівалент видалення 3,4 мільйона автомобілів з дороги. Ця цифра більша, ніж у минулому році, коли Apple заявила, що 70 її постачальників перейшли на чисту енергію для роботи компанії, коли вона поставила перед собою мету виключити викиди вуглекислого газу зі свого ланцюжка поставок до 2030 року.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram