Рада провалила урядовий законопроєкт про приєднання МГУ до оператора ГТС України

Верховна Рада не ухвалила урядовий законопроєкт № 9311 про «поглинання» ТОВ «Оператор ГТС України» своєї материнської компанії – АТ «Магістральні газопроводи України».

Про це повідомив перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Олексій Кучеренко.

«Учора була зупинена спроба чергової маніпуляції з українською газотранспортною системою. В сесійній залі не пройшов абсолютно недолугий урядовий законопроєкт 9311 про «поглинання» приватним ТОВ «Оператор ГТС України» державного АТ «Магістральні газопроводи України», – зазначив Кучеренко.

Депутат висловив свою негативну думку щодо указаного проєкту, назвавши його «спробою примітивної крадіжки державної ГТС».

«Це наслідки абсолютно злочинного та шахрайського «анбандлінгу» 2019 року, який проштовхнули Коболєв/Вітренко за підтримки чиновників ОП та депутатів монокоаліції при мовчазній згоді уряду», – зазначив Кучеренко.

Він наголосив, що «висновок юридичного управління по цій оборудці практично кваліфікує це як шахрайство».

«Боротьба тільки починається оскільки ці шахрайські спроби будуть продовжені», – додав він.

При цьому, як можна побачити на сторінці законопроєкту на сайті ВР, попри те, що документ був зареєстрований ще 19 травня, до нього досі не додано ані тексту проєкту, ані пояснювальної записки, ані висновку юридичного управління. За ухвалення даного проєкту проголосувало 216 народних депутатів.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram