дтек

Мілютіна: Герус обманює, кажучи, що імпорту електроенергії з РФ немає

Радник гендиректора ДТЕК Ірина Мілютіна на своїй сторінці в Facebook повідомила про три свіжих випадки, в яких глава енергетичного комітету Верховної ради Андрій Герус сказав неправду. Йдеться про його слова щодо відсутносты імпорту російської електроенергії, припинення експорту електроенергії в Угорщину компанією ДТЕК і «найвищі ціни в Європі».

«”Импорта из России в марте не было”. Это не правда. 1,5 млн кВт часов зашло из России и еще 7,7 млн кВт часов российской электроэнергии зашло из Беларуси. Эти объемы не только украдены у украинских производителей, но именно они сделали работу на этом рынке убыточной для всей генерации», – написала Милютина.

Що стосується припинення експорту від ДТЕК в Угорщину, то за даними Мілютіної, «4,1 млн кВт годин пішло на Угорщину. Завтра буде більше 13 млн кВт год». І надала скріни від Укренерго, що підтверджують, що можна було б і ще більше збільшити товарообіг, але регулятор обмежив потужності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  ДТЕК зупинив 4 блоки Бурштинської ТЕС

Що стосується заяви Геруса про «найвищі ціни в Європі», то Мілютіна захотіла підтвердження у вигляді платіжки «європейського підприємства, в якій ціна буде нижчою ніж в платіжці українського підприємства». Вона вказує, що кінцева ціна на електроенергію в Україні одна з найнижчих в Європі. Нижче ви можете знайти тільки в Ісландії та Грузії. І це легко перевірити на сайті Євростату.

Ждете ли вы посты Андрея Геруса про ДТЭК так, как жду их я?Свеженькое.Герусоложь №1ДТЭК не прекращал экспорт…

Опубліковано Iryna Miliutina Вівторок, 7 квітня 2020 р.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Кучеренко закликав владу зупинити «герусівщину» через загрозу колапсу енергетичної галузі

Нагадаємо, 25 лютого президент Володимир Зеленський запропонував компанії ДТЕК приватизувати неприбуткові шахти. Про це він заявив під час наради працівників вугільної промисловості в Києві.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram