Кількість великих платників податків у 2021р скоротиться на 20%

Кількість великих платників податків у 2021 році скоротиться майже на 20% або на 254 підприємства – до 1,375 тис. компаній, повідомила Державна податкова служба.

“Держподаткова служба затвердила реєстр великих платників податків на 2021 рік. До нього увійшли 1,375 тис. суб’єктів господарювання”, – повідомило відомство в Facebook у вівторок.

Як пояснили в податковій, скорочення списку пов’язано зі зміною критеріїв віднесення до категорії великих платників податків, як це зазначено в законі №466.

Зокрема, до таких платників належать юридичні особи з обсягом доходу від усіх видів діяльності за останні чотири звітні квартали понад EUR 50 млн, або якщо сума сплачених податків, зборів та платежів до бюджету, крім митних, сплачених ним, перевищує EUR 1,5 млн. Раніше критерії припускали EUR 1 млн податкових і митних платежів, щоб віднести компанію до великих платників податків.

“До нового реєстру не потрапили 535 платники податків, які нині обслуговуються в Офісі великих платників податків Державної податкової і перебувають в реєстрі-2020. Водночас реєстр поповнився 281 новим платником податків, з яких, зокрема, 94 – підприємства торгівлі, 27 – фінансові і страхові установи”, – уточнила податкова.

Читайте нас в Twitter, Facebook і Telegram ⚡️ Енергетичний фронт

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram