Київ

НКРЕКП підвищила тарифи на виробництво тепла для населення на 2021р для 23 ТЕЦ

Нацкомісія, що здійснює держрегулювання в сферах електроенергетики і компослуг (НКРЕКП), на засіданні в четвер переглянула тарифи на виробництво теплової енергії для населення, бюджетних і релігійних організацій та інших споживачів на 2021 рік для 23 ТЕЦ і когенераційних установок.

При цьому тарифи на тепло для населення були підвищені всім 23 компаніям; при цьому найменше підвищили тариф для Дніпровської ТЕЦ (5,5%), найбільше – для ТОВ “Євро-реконструкція” (на 49,7%).

У числі компаній, яким найбільш підвищені тарифи для населення – Новороздільського та Новояворівську ТЕЦ (обидві ТОВ “Нафтогаз Тепло”, на 37,1% і 34,1%), Білоцерківська ТЕЦ (33,2%), ТОВ “Сумитеплоенерго” (на 25%), Чернігівська ТЕЦ (ТОВ “ТехНова”, на 24,1%), а також дві когенераційні установки КП “Міськтепловодоенергія” (на 33,5%) і КП “Хмельницьктеплокомуненерго” (на 29,3%).

Середньозважений тариф для поставок тепла населенню для 23 компаній склав після підвищення 1121,71 грн/Гкал. При цьому найбільш високий тариф у Сєвєродонецької ТЕЦ – 1471,54 грн/Гкал, найнижчий – у ТЕЦ-2 Есхар (Харківська обл.) – 653,99 грн/Гкал.

Повна інформація про тарифи розміщена на сайті НКРЕКП.

НКРЕКП обгрунтувала необхідність підвищення тарифів на теплову енергію в 2021 р істотним зниженням обсягів виробництва теплової енергії, підвищенням фонду заробітної плати для ліцензіатів, зростанням цін на паливно-енергетичні ресурси, а також зростанням витрат на послуги з розподілу природного газу.

НКРЕКП встановлює тарифи на виробництво теплової енергії для 26 ліцензіатів з об’ємом вироблення понад 170 тис Гкал і рівнем комерційного обліку енергії більше 90%, які виробляють 50% теплової енергії в Україні.

Читайте нас в Twitter, Facebook і Telegram ⚡️ Енергетичний фронт

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram