НКРЕКП

Зеленський ротував членкіню НКРЕКП Кривенко

Президент України Володимир Зеленський ротував членкіню Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Оксану Кривенко.

Про це сама Кривенко повідомила на своїй сторінці в Facebook.

«Сьогодні завершується 20-річний період моєї роботи в енергетичному регуляторі. Згідно з указом президента №258 від 30 червня 2020 роки до мене застосовується ротація з 1 липня 2021 року», – написала вона.

Керівник зазначила, що в НКРЕКП за цей час їй вдалося з найнижчої посади спеціаліста ІІ категорії досягти посади члена Нацкомісії і бути обраною її головою (липень 2018 – листопад 2019).

Нагадаємо, наприкінці березня Конкурсна комісія з відбору членів Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), оголосила конкурс на посаду члена НКРЕКП, яку сьогодні займає Оксана Кривенко та повноваження якої закінчуються 1 липня 2021 року.

20 травня комісія з відбору оголосила список кандидатів.

За результатами першого з двох етапів співбесіди кандидатів, колишній член НКРЕКП Олександр Формагей набрав 67,5 балів, екс-заступник міністра енергетики Юрій Бойко – 66,25 балів з 75 можливих. Оксана Кривенко набрала 65 балів.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram