вугілля

Запаси вугілля на ТЕС значно зменшилися

У Міністерстві енергетики підрахували запаси вугілля на українських енергогенеруючих компаніях теплових електростанцій (ГК ТЕС) і прийшли до висновку, що за рік вони зменшилися в 1,7 раза. Звітна дата — 14 грудня – цього року запаси становлять 1,3 млн тонн, тоді як 14.12.2019 цифра була набагато більше — 2,56 млн тонн.

Такі дані повідомила пресслужба відомства.

Запаси антрацитової групи на складах електростанцій енергогенеруючих компаній складають на 14.12 поточного року трохи більше ніж 252 тисячі тонн, що менше ніж місяць тому майже на 25%. Запаси газової групи на тих же складах за минулий місяць зменшилися на 44,8% і становлять 1,63 млн т.

Також стало відомо, що за станом на 14.12 загальна потужність всіх ГК ТЕС (сюди не входять ті, які розташовані на окупованих територіях) становить 21,84 ГВт.

Раніше повідомлялося те, що Міненерго хоче списати борги вугільних підприємств. Видобувні підприємства не здатні їх погасити. Через борги шахти регулярно відключають від електропостачання.

Нагадаємо, у Представництві Європейського Союзу в Україні висловили готовність підтримати нашу державу для проведення реформи вугільної галузі. Також Енергетичний фронт повідомляв, що ЄС допоможе Україні трансформувати вугільні регіони. До цієї спільної ініціативи долучатимуться такі організації, як Європейська комісія, Світовий банк, ЄБРР та інші.

Читайте нас в Twitter, Facebook і Telegram ⚡️ Енергетичний фронт

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram