Витренко

З Вітренком підписали контракт на рік

Наступного керівника “Нафтогазу” обиратимуть на конкурсі, який стартує за 6 місяців. Наглядовій раді запропоновано залишитися, під гарантії діалогу з новим головою правління компанії. Члени ради також працюватимуть до проведення конкурсу

Вітренко офіційно вступив на посаду голови НАК “Нафтогаз України”, підписавши 13 травня відповідний контракт, згідно з яким, він очолюватиме компанію протягом наступних 12 місяців. Про це повідомив сайт президента України за підсумками зустрічі глави Офісу президента Андрія Єрмака з дипломатами країн G7 та ЄС.

“Єрмак розповів дипломатам країн G7 та ЄС про перебіг реформи корпоративного управління державними компаніями”, – йдеться в повідомленні.

Щодо ситуації навколо “Нафтогазу України”, Єрмак повідомив, що 13 травня був підписаний контракт на 12 місяців з новим головою правління “Нафтогазу” Юрієм Вітренком.

“Наступного керівника обиратимуть на прозорому конкурсі, який стартує через 6 місяців. Коли почне працювати новий склад наглядової ради, автоматично розпочнеться підготовка до нового конкурсу щодо вибору голови правління”, – зазначають в Офісі президента.

Також, дипломатів поінформували  про зустріч з наглядовою радою компанії за участю урядовців.

“Усій наглядовій раді буде запропоновано залишитися працювати під гарантії збереження конструктивного діалогу з новим головою правління НАК “Нафтогаз”. Вона працюватиме до проведення нового прозорого конкурсу”, – повідомили в Офісі глави держави.

Керівник Офісу президента запросив послів та їхні країни долучитися до підготовки проекту закону про вдосконалення корпоративного управління юридичними особами, акціонером яких є держава, що забезпечить імплементацію в законодавство України сучасних міжнародних стандартів. При цьому, заступник керівника Офісу Президента Юлія Свириденко зазначила, що є мета чіткіше розмежувати функції держави як акціонера та прописати дуже прозорі критерії оцінки наглядових рад.

Нагадаємо, Кабмін з 28 квітня 2021 року припинив повноваження незалежних членів Наглядової ради НАК «Нафтогаз України», представників держави в наглядовій раді НАК «Нафтогаз України», а також голови правління Андрія Коболєва і ухвалив рішення про обрання та призначення з 29 квітня 2021 року Юрія Вітренка головою правління АТ «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України». На момент призначення Вітренко виконував обов’язки міністра енергетики. До липня 2020 року Вітренко був виконавчим директором “Нафтогазу”.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram