Врятувати Центренерго – у Буславець зібрали нову нараду

Відбулася чергова робоча зустріч за участю в.о. міністра енергетики України Ольги Буславець, її новопризначених заступників і керівника ПАТ “Центренерго” Олександра Корчинського.

Про це повідомляє прес-служба держкомпанії.

“На зустрічі обговорювалося питання пошуку фінансових інструментів підготовки до осінньо-зимового максимуму. Йшлося про шляхи фінансування закупівлі вугілля у вітчизняних видобувних підприємств”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що керівники міністерства і державної енергогенеруючої компанії розробили принципову дорожню карту, яка включає участь Фонду державного майна, Міністерства енергетики України, провідних державних банків, ПАТ “Центренерго” і вугледобувних підприємств України.

Практична робота по реалізації напрацьованого плану почнеться вже з понеділка, 20 липня, повідомили в компанії.

Вчора Енергетичний фронт повідомив, що  ПАТ “Центренерго” заявило про відсутність обігових коштів на закупівлю вугілля у компанії ДТЕК, а виконуючий обов’язки генерального директора ПАТ “Центренерго” Олександр Корчинський звернувся до в.о. міністра енергетики Ольги Буславець з проханням про повторну нараду для остаточного з’ясування позицій зацікавлених сторін.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram