Тимошенко наполягає на розгляді законопроекту № 1177, відповідно до якого газ українського видобутку спрямовується на потреби населення і ТКЕ

Виступ Юлії Тимошенко щодо ціни на газ і тарифів на погоджувальній раді ВР 25.01.2021

Лідерка партії ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко запропонувала негайно розглянути законопроект № 1177, відповідно до якого газ українського видобутку має спрямовуватися на потреби населення і ТКЕ. Законопроектом пропонується законодавчо встановити, що весь обсяг природного газу, який видобутий в межах території України, континентального шельфу і виключної (морської) економічної зони державними газодобувними підприємствами, має спрямовуватись на потреби захищених споживачів (населення і бюджетна сфера) у повному обсязі за цінами та у порядку, що визначається Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Реалізація положень законопроекту не призведе до додаткових видатків державного бюджету.

“Давайте також в цьому законі пропишемо, що газ, який закачано в газові сховища, відпускається країні по ціні закачки плюс ціна зберігання в сховищах, плюс транспортування, плюс ПДВ” – запропонувала Юлія Тимошенко.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram