Верховна Рада на вимогу Зеленського передумала призначати Буславець міністром енергетики

Верховна Рада 30 березня мала розглядати призначення Ольги Буславець на посаду міністра енергетики та захисту довкілля. Проте, в останній момент це питання виключили з порядку денного.

Верховна рада проголосувала за зняття з обговорення на позачерговій сесії проект постанови про призначення Ольги Буславець міністром енергетики та захисту довкілля України.  Надійшов лист від президента з проханням виключити це питання з порядку денного – про це під час засідання ради сказав спікер парламенту Дмитро Разумков, повідомляє “Енергетичний фронт”.

“Надійшов лист від президента України: “Прошу виключити з порядку денного позачергового засідання Верховної Ради питання про призначення Буславець міністром енергетики та захисту довкілля”, – сказав він.

Як зазначається, профільний комітет рекомендував Верховній Раді України прийняти постанову в цілому.

Проект постанови №3280 «Про призначення Буславець О. А. міністром енергетики та захисту довкілля України» був зареєстрований 29 березня. Ініціатором документу виступив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Перед тим кандидат на пост міністра енергетики і захисту навколишнього середовища Ольга Буславець, яка при попередньому міністрі очолювала в Міненерго директорат енергетичних ринків, заявила про спробу її дискредитувати з боку ЗМІ і політико-фінансових груп.
Про це Буславець написала у Facebook.
«Видання «Українська правда» приділило мені велику увагу своєю публікацією. Як і очікувала, почалися спекуляції й відверта дезінформація з посиланнями на «обізнаних у цьому питанні співрозмовників». Деякі зацікавлені політично-фінансові групи приписують мені нові якості й маніпулюють інформацією», – зазначила кандидатка.

Що відомо про Ольгу Буславець

  • Закінчила Донецький національний технічний університет.
  • З квітня 2005 року працювала у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України, де обіймала посаду гендиректорки Директорату енергетичних ринків. На цій посаді працювала до 10 лютого 2020 року.
  • Обіймала також посаду члена наглядової ради “Укргідроенерго”.
  • Одружена, дітей немає.

Що відомо про гроші та майно Буславець

У декларації за 2019 рік вона вказала, що має:

  • квартиру в Києві на 78 квадратних метрів і гараж на 32 квадрати.
  • 2 земельні ділянки в Київській і Житомирській областях, загальною площею – 2200 квадратів.
  • Авто Nissan X-Trail 2018 року випуску.
  • За 2019 рік отримала 906 тисяч гривень доходу – зарплата в Міненерго та 310 тисяч гривень – дохід від відчуження рухомого майна.
⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram