ТЕС

В Івано-Франківській області на Бурштинській ТЕС стався вибух, п’ятеро постраждалих

Сьомий енергоблок ТЕС зупинений й виведений з експлуатації, замість нього введений в роботу четвертий енергоблок

В Івано-Франківській області стався вибух на Бурштинській ТЕС. В результаті п’ятеро людей госпіталізовані. Про це інформує Державна служба з надзвичайних ситуацій.

За інформацією ДСНС, повідомлення від диспетчера екстреної медичної допомоги про вибух на БуТЕС надійшло 28 листопада о 22:12.

“На котлі сьомого енергоблоку відбулась розгерметизація екранної труби діаметром 60 мм, внаслідок чого відбувся викид газопарової суміші та газів з топки котла та дістали опіки два працівники, яких госпіталізовано”, – зазначили у рятувальній службі.

За інформацією приймального відділення Бурштинської МЛ, до лікувальних закладів госпіталізовані п’ятеро осіб. Наразі дані уточнюються.

Підкреслюється, що сьомий енергоблок ТЕС зупинений й виведений з експлуатації, замість нього введений в роботу четвертий енергоблок.

Зараз на Бурштинській ТЕС працює сім блоків.

Наголошується, що на роботу станції інцидент не вплинув.

Бурштинський енергоострів розташований в межах Закарпатської, Івано-Франківської та Львівської областей. Основне джерело генерації електроенергії в межах енергоострова — Бурштинська та теплоелектростанція (ДТЕК Західенерго). Енергоострів приєднаний до електромереж країн ЄС та працює синхронно з енергосистемою Європи, втім від’єднаний від “материкової” України. З Бурштинського енергоострову Україна експортує електроенергію за кордон.
⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram