вугілля

Уряд знову відтермінував введення мита на російське вугілля

Мито буде введено 1 травня, а до переліку вугілля, що обкладається митом, вдруге внесуть зміни

Уряд переніс введення мита на вугілля з Російської Федерації на 1 травня. Про це на засіданні уряду сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль, повідомляє “Українська енергетика”.

“Запровадження з 1 травня”, – сказав Шмигаль.

За словами міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігоря Петрашка, також внесуть зміни до переліку вугілля з РФ, щодо якого буде введено мито.

Відповідно до проекту постанови, опублікованого нардепом Олексієм Гончаренком у Telegram, мито не застосуватиметься до антрацитового вугілля, бітумозного та коксівного, вугілля для металургійної промисловості, а також бітумозного та коксівного вугілля з виходом летких речовин на сухий беззольний стан до 35% для виробників електричної та теплової енергії.

Нагадаємо, 18 березня 2020р уряд схвалив рішення про введення з 1 квітня спеціального мита у розмірі 65% для російських електроенергії та вугілля, крім антрациту та коксівного. 9 квітня Уряд опублікував постанову, відповідно до якої російське вугілля, окрім антрациту та вугілля для металургійної промисловості, обкладаються митом 65% з 15 квітня.

Читайте також:   Справа “Роттердам+”: як “Амстердам+” розвалює розслідування НАБУ і САП по вугіллю

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram