ПСГ

“Укртрансгаз” почав реконструкцію третього найбільшого газосховища в країні

На Дашавському підземному сховищі газу розпочато роботи з реконструкції установки осушення газу з автоматизацією технологічного процесу на виробництві.

Роботи планується закінчити у IV кварталі 2021 року, пише пресслужба “Укртрансгазу”.

“Переобладнання установки осушення газу дозволить скоротити щорічні витрати паливного газу на 55-65%. Окрім того, оновлення технічного обладнання сприятиме зменшенню шкідливого впливу на навколишнє середовище. Автоматизація технологічного процесу установки осушення газу, що є частиною проєкту, дасть можливість контролювати якісні параметри газу, що подається в магістральні газопроводи, в режимі онлайн”, – йдеться у повідомленні.

“Реконструкція Дашавського ПСГ – один з перших проєктів, реалізацію якого ми починаємо в рамках десятирічної програми реконструкції. Реконструкція установки осушення газу дасть змогу покращити фізико-хімічні показники. За таких умов клієнтам оператора газосховищ не потрібно буде витрачати додаткові ресурси на очищення блакитного палива», – зазначив т.в.о. генерального директора Укртрансгазу Сергій Перелома.

Проект реконструкції Дашавського ПСГ входить до Плану розвитку газосховищ Оператора газосховищ АТ «Укртрансгаз» на 2020-2029 роки, а також інвестиційну програму українських ПСГ на 2020 рік, що було затверджено регулятором у червні цього року. Окрім Дашавського газосховища, у найближчих планах – здійснення капітального ремонту та технічне переоснащення об’єктів Більче-Волицько-Угерського та Богородчанського ПСГ.

АТ «Укртрансгаз» — підприємство з транспортування та зберігання природного газу, оператор єдиної газотранспортної системи України. 100 % акцій компанії володіє НАК «Нафтогаз України». АТ «Укртрансгаз» забезпечує діяльність українських підземних сховищ газу, а також здійснює роботи з модернізації та будівництва магістральних газопроводів і об’єктів на них. Середня кількість працівників станом на...

Читайте нас в Twitter і Telegram ⚡️ Енергетичний фронт

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram