ПСГ

Україна закінчила зиму з рекордними запасами газу в сховищах — інфографіка

Станом на 1 березня в українських ПСГ зберігається понад 18 млрд кубометрів газу — це на 13% перевищує показник 2020 року.

Крім того, це є найвищим рівнем наповнення за останні десять років, повідомили в компанії Укртрансгаз.

При цьому в компанії відзначили, що відбір газу з українських ПСГ у лютому склав 2,9 млрд кубометрів, що у 2,5 рази більше, ніж у лютому 2020 року, і це стало найвищим показником за останні 8 років.

«Зокрема, протягом 16 днів поспіль — з 6 по 21 лютого — з газосховищ щодоби відбирали понад 100 млн кубометрів газу», — сказано у повідомленні.

Загалом з початку опалювального сезону з газосховищ було відібрано 10,23 млрд кубометрів газу.

В Укртрансгазі уточнили, що станом на 1 березня іноземні трейдери зберігають у режимі митного складу 5,6 млрд кубометрів газу, що у 6,3 рази більше порівняно з аналогічним періодом минулого року. З них у «short haul» режимі накопичено 4,1 млрд куб. м.

Компанії-резиденти зберігають у режимі митного складу 0,55 млрд кубометрів, що на 2,9% менше ніж у аналогічний період 2020 року. З них обсяг газу, закачаний у ПСГ у режимі short haul, становить 0,48 млрд кубометрів.

ПСГ

АТ «Укртрансгаз» — підприємство з транспортування та зберігання природного газу, оператор єдиної газотранспортної системи України. 100 % акцій компанії володіє НАК «Нафтогаз України». АТ «Укртрансгаз» забезпечує діяльність українських підземних сховищ газу, а також здійснює роботи з модернізації та будівництва магістральних газопроводів і об’єктів на них. Середня кількість працівників станом на...

Читайте нас в Twitter, Facebook і Telegram ⚡️ Енергетичний фронт

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram