У Швеції збудують вітропарк потужністю 202 МВт до 2022 року

У Швеції планують збудувати вітрову електростанцію, що складатиметься із 47 турбін компанії Vestas. Загальна потужність вітропарку становитиме 202 МВт.

Для шведського вітропарку поставлять турбіни V150-4,2 МВт, в режимі оптимізації потужності 4,3 МВт. Проект також передбачає сервісний контракт, що оптимізує виробництво енергії упродовж всього терміну реалізації проекту.

«Універсальність наших турбін V150-4,2 МВт ідеально підходить для вітрових умов на майданчику і забезпечить максимальну вигоду для бізнес-кейсу нашого клієнта, – заявляє Хуан Фуронес, директор з продажу Vestas в Швеції, Фінляндії та Естонії. – Це замовлення ще раз підкреслює конкурентоспроможність турбіни V150-4,2 МВт в Північному регіоні, де вона вже досягла твердого рекорду з прийому та встановлення замовлень на 1,4 ГВт».

В рамках проекту буде реалізовано рішення VestasOnline® Business SCADA, яке знизить час простою турбіни і тим самим оптимізує вироблення енергії. Контракт також включає в себе поставку, установку і введення в експлуатацію вітрових турбін, а також угоду про обслуговування терміном на 27 років.

Очікується, що поставки турбіни почнуться в першому кварталі 2022 року, а введення в експлуатацію заплановано на третій квартал 2022 року.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram